Henrysin 2b
Kosów Lacki

601 143 799
latosowo@latos.pl

 

REGULAMIN POBYTU

czyli zasady gościny w Latosowie 🙂 Prosimy o zapoznanie się z nim przed przyjazdem – dzięki temu nam będzie łatwiej, a Wasz pobyt będzie przyjemniejszy.

Rezerwacja i przyjazd jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

1. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie ustalonego, bezzwrotnego zadatku. W przypadku Domu z zapieckiem pobierana jest także kaucja w wysokości 500zł do zwrotu, jeśli dom zostanie nam oddany w takim stanie, w jakim go przekazaliśmy gościom w ciągu trzech dni roboczych od ich wyjazdu.

2. Wszelkie szczegóły finansowe (wysokość zadatku, ostateczny koszt pobytu) uzgadnia się wyłącznie drogą pisemną np. poprzez fanpage na Facebooku, poprzez e-maila czy poprzez portal SlowHop.

3. Gość otrzymuje do swojej dyspozycji klucze do pokoju bądź domu, które zobowiązany jest zwrócić przy wyjeździe. W przypadku ich zagubienia będzie pobierana opłata w wysokości 50 zł.

4. Prosimy o wrzucanie do toalet wyłącznie papieru toaletowego.

5. Do dyspozycji Gości są leżaki i inne meble ogrodowe, które znaleźć można wokół domu oraz na tarasie. Do korzystania na dworze proponujemy koce oraz śpiwory znajdujące się na parterze domu – prosimy nie wynosić pościeli ani mebli ze swoich pokoi.

6. Zapraszamy w nasze progi dorosłych i ewentualnie nastolatków, nasze miejsce nie jest przystosowane do goszczenia dzieci

7. W przypadku pobytu w Domu głównym oraz Domku Bańczyka nie udostępniamy gościom kuchni. Wszelkie prośby kulinarne prosimy kierować do nas – numery telefonów są wywieszone na drzwiach kuchennych. W Domu z zapieckiem jest dostępna kuchnia.

8. Do dyspozycji gości są: czajnik bezprzewodowy, herbata, kawa, woda studzienna, owoce, także ewentualne miejsce w lodówce. Wszystko znajduje się na parterze w głównej sali Domu głównego oraz w saloniku Domku Bańczyka.

9. Prosimy nie wynosić jedzenia oraz naczyń wykorzystywanych podczas serwowanych przez nas posiłków do pokoi, na życzenie możemy udostępnić potrzebne talerze, sztućce, kubki itp.

10. Do dyspozycji gości są książki, gry planszowe i sprzęt grający obsługujący CD, USB oraz płyty winylowe. Będziemy wdzięczni za odkładanie ich na miejsce.

11. Wszelkie szkody powstałe wskutek działania Gości podczas pobytu prosimy nam zgłaszać. Gość ponosi za nie odpowiedzialność, a ewentualna rekompensata będzie zależeć od indywidualnych uzgodnień z właścicielami.

12. W domach gościnnych panuje absolutny zakaz palenia. Do palenia na życzenie gości będzie wyznaczone miejsce na zewnątrz. Prosimy też o wyrzucanie niedopałków wyłącznie do przeznaczonych na to pojemników.

13, Na terenie siedliska obowiązuje cisza nocna między 22.00 a 7.00 rano, prosimy o uszanowanie spokoju innych gości, nie ma możliwości urządzania głośnych i suto zakrapianych imprez w Latosowie

14. Osoby odwiedzające przebywających u nas gości prosimy o opuszczenie domów do godziny 22.00, ewentualny ich nocleg wiąże się z dodatkową opłatą i musi być wcześniej uzgodniony z nami.

14. Nie ma możliwości pobytu ze zwierzęciem .

16. Osobom pod wpływem środków odurzających czy alkoholu, zachowującym się agresywnie lub obscenicznie mamy prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym oraz wezwać odpowiednie służby.

17.Nie ponosimy odpowiedzialności za niezależne od nas braki w dostawie wody czy prądu, gość nie może domagać się za nie rekompensaty,

18. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i uwagi dotyczące Waszego pobytu, które pomogą nam poprawić komfort Waszego wypoczynku 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top