Henrysin 2b
Kosów Lacki

601 143 799
latosowo@latos.pl

 

 

 

REGULAMIN POBYTU

 

 

czyli zasady gościny w Latosowie 🙂 Prosimy o zapoznanie się z nim przed przyjazdem – dzięki temu nam będzie łatwiej, a Wasz pobyt będzie przyjemniejszy.

 

 

 

 

 

Rezerwacja i przyjazd jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie ustalonego zadatku.

 

 

2. Wszelkie szczegóły finansowe (wysokość zadatku, ostateczny koszt pobytu) uzgadnia się wyłącznie drogą pisemną np. poprzez fanpage na Facebooku, poprzez e-maila czy poprzez portal SlowHop.

 

 

3. Gość otrzymuje do swojej dyspozycji klucze do pokoju, które zobowiązany jest zwrócić przy wyjeździe. W przypadku ich zagubienia będzie pobierana opłata w wysokości 50 zł.

 

 

4. Prosimy o wrzucanie do toalet wyłącznie papieru toaletowego.

 

 

5. Do dyspozycji Gości są leżaki i inne meble ogrodowe, które znaleźć można wokół domu oraz na tarasie. Do korzystania na dworze proponujemy koce oraz śpiwory znajdujące się na parterze domu – prosimy nie wynosić pościeli ani mebli ze swoich pokoi.

 

 

6. Książeczki, zabawki, gry i inne przedmioty prosimy o odłożenie na koniec dnia z powrotem na ich miejsce. Do zabawy jest także kreda –  można jej używać wyłącznie na asfalcie przy parkingu.

 

 

7. Prosimy o zwrócenie bacznej uwagi na swoje dzieci przy poruszaniu się po terenie wokół domów gościnnych, po gospodarstwie oraz na placu zabaw. Odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo dzieci podczas pobytu są ich Rodzice.

 

 

8. Nie udostępniamy gościom kuchni. Wszelkie prośby kulinarne prosimy kierować do nas – numery telefonów są wywieszone na drzwiach kuchennych.

 

 

9. Do dyspozycji gości są: czajnik bezprzewodowy, herbata, woda studzienna, owoce, także ewentualne miejsce w lodówce. Wszystko znajduje się na parterze w głównej sali.

 

 

10. Prosimy nie wynosić naczyń wykorzystywanych podczas serwowanych przez nas posiłków do pokoi, na życzenie możemy udostępnić potrzebne talerze, sztućce, kubki itp.

 

 

11. Do dyspozycji gości są książki i sprzęt grający. Prosimy zwrócić uwagę, aby były one poza zasięgiem małych rączek, żeby przydały się kolejnym odwiedzającym nas gościom. Płyty niech wracają do swoich opakowań, pendrivy do swoich pudełek itd., aby mogły cieszyć kolejnych odwiedzających.

 

 

12. Do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia gier planszowych dla dorosłych i dla dzieci. Prosimy korzystać z nich zgodnie z przeznaczeniem – nie pozwalać małym pociechom robić z pionków deszczu albo bawić się w przedzierki plansz i kart. Do takich atrakcji chętnie udostępnimy szyszki i zwykły papier 🙂

 

 

13. Wszelkie szkody powstałe wskutek działania Gości, a także poczynione przez ich dzieci podczas pobytu prosimy nam zgłaszać. Gość ponosi za nie odpowiedzialność, a ewentualna rekompensata będzie zależeć od indywidualnych uzgodnień z właścicielami.

 

 

14. W domach gościnnych panuje absolutny zakaz palenia. Do palenia są wyznaczone miejsca na zewnątrz. Prosimy też o wyrzucanie niedopałków wyłącznie do przeznaczonych na to pojemników.

 

 

15. Osoby odwiedzające przebywających u nas gości prosimy o opuszczenie domów do godziny 22.00, ewentualny ich nocleg wiąże się z dodatkową opłatą i musi być wcześniej uzgodniony z nami.

 

 

16. Nie ma możliwości pobytu ze zwierzęciem – chyba że zostało to w wyjątkowym przypadku uzgodnione z nami.

 

 

17. Osobom pod wpływem środków odurzających czy alkoholu, zachowującym się agresywnie lub obscenicznie mamy prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym oraz wezwać odpowiednie służby.

 

 

Regulamin można pobrać tutaj: pobierz regulamin

 

Top